Necelé dva měsíce po padesátém ročníku Běhu Dlouhými Záhony se atleti – běžci sejdou znovu na startu 50. ročníku Silvestrovského běhu Havlovicemi.

Oblíbený závod zařazený do ZBL začne ve sportovním areálu v Havlovicích v 10:00 hod závodem předškoláků. Start hlavního závodu na 6.600 m bude odstartován v 11:00 hod.

Přijďte se i vy proběhnout na závodě „BUĎ FIT“ na jedno kolo 2.200 m. Na všechny v cíli čeká překvapení. Přípitek bude s tradiční medovinou.

Něco z historie:

V prvním ročníku ještě bez žen zvítězil Karel Šklíba, který je současně po padesáté ředitelem závodu. Spolu s nim 50 ročníků absolvovali: Vlasta Jiránková a Jiří Lanta. Rozhodčí Mirko Jiránek bude rozhodovat o pořadí po třicátéšesté. Stanislav Šrůtek s Martinem Vašíčkem se postaví na start po dvacátépáté. Oldřich Šmída a Jiří Javůrek budou na startu po dvacáté. Eva Friebelová jako zapisovatelka i závodnice bude startovat po třicáté.

Nejvíce vítězství mají domácí Petr Pechek, který zvítězil 9x a Renata Hájková zvítězila 5x.

Navýší počet vítězství i letos????

Na startu se objeví plno vítězů předešlých ročníků včetně Táni Metelkové, Jardy Mazače a Pavla Jelena.