Na Silvestra se sešlo jako každoročně v Havlovicích velké množství běžců, kteří se rozloučili se starým rokem. Na start mládežnických kategorií se postavilo 78 závodníků a v kategorii dospělých 94 závodníků. Hlavní závod na 6600 m vyhrál Pavel Jelen z BK Náchod s časem 20:24, druhý Petr Pechek z TJ Maratonstav Úpice 20:55, třetí Matěj Zima z USK Praha 21:08. V Kategorii žen zvítězila Marie Havlová z Trutnova v čase 26:13 na druhém místě Klára Machková z Atletiky Olomouc 26:26 a třetí Radka Krtičková z Wikovu Hronov 27:14. Závod byl zařazen do Zimní běžecké ligy, kterou pořádá TJ Maratonstav Úpice. Další závod Zimní běžecké ligy je 12.1.2022 ve Rtyni v Podkrkonoší, kde se běží tradiční „Rtyňské okruhy sídlištěm“. Kompletní výsledky najdete na www.maratonstav.cz.