V srpnu proběhlo jako každoročně příměstské soustředění mladých atletů TJ MARATONSTAV ÚPICE, které má tradičně základnu v penzionu OPGT ve Rtyni v Podkrkonoší u manželů Malých. Celý týden je naplněn mnoha soutěžemi a závody, které jsou na konci týdne vyhodnoceny ve třech věkových kategorií. V jeden den byl vyhražen soutěžím na ateltickém stadinu na Lánech. Další den jsme navštívili posilovací hřiště na paradráze v Trutnově. Tradičně máme jeden den věnován celodennímu výletu. Opět se soutěžemi, který je zakončen s rodiči u táborového ohně a nočním během na 1500m. Za celý týden jsme sbírali body ve 136 závodech. Všichni byli odměněni před odjezdem velkými věnci z cukrárny. Jak děti, tak trenéři uděli při soustředění vše aby podzimní sezóna dopadla co nejlépe. Vyhráli všichni.

Vysledky_soustředeni 2019

Společné tréninky mládeže TJ MARATONSTAV jsou opět každé pondělí a čtvrtek od 16:00hod. na stadionu na Lánech. Přijďte rozšířit naše řady.